|
Załóż konto
DXR KUŹBICKI
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

ROPIMEX R OPEL GmbH

Bacoban DL biobójczy płyn do dezynfekcji do 10 dni z nano-srebrem

4260143810249

44.00

BACOBAN DL Płyn do dezynfekcji na bazie wodnej


Gotowy do użycia produkt dezynfekujący, skuteczny długoterminowy efekt, do 10-ciu od dni od momentu aplikacji.


Zastosowanie


Dezynfekcja i czyszczenie powierzchni medycznych zgodnie z dyrektywą 93/42 / EEC (Dyrektywa Rozporządzeń Medycznych Unii Europejskiej) i wszelkiego rodzaju powierzchni w szpitalach, w gabinetach lekarskich, w ośrodkach rehabilitacyjnych, w domach opieki społecznej, w hotelach, w biurach, w toaletach publicznych, powierzchni w środkach transportu publicznego itd.


Szczególnie przydatny w obszarach wymagających skuteczną, długotrwałą i nieprzerwaną higienę.


Szczególnie nadaje się do miejsc, gdzie rozwijające się mikroorganizmy produkują nieprzyjemne zapachy, takich jak toalety i urządzenia sanitarne.


Bacoban® może być skutecznie stosowany w krytycznych i wrażliwych obszarach przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego.


Skuteczność biologiczna


Bacoban® działa skutecznie przeciwko: bakteriom, grzybom, wirusom (wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, HIV, grypy H1N1 i H5N, rotawirusom i adenowirusom koronawirusom i innym).


Skład produktu

100 g roztworu zawiera: benzalkoniowy chlorek 0,26 g, pirytion sodu 0,025 g, polycondenstaes, substancje zapachowe, woda oczyszczona. Nie zawiera formaldehydów i fenolu.


Obok sprawdzonego efektu biobójczego, Bacoban® ma również cztery dodatkowe wysoce skuteczne mechanizmy:


  1. Działa do 10 dni (bakteriobójcze, grzybobójcze). Po odparowaniu środka dezynfekującego, Bacoban® tworzy ultra cienką folię z nano-cząsteczek i biocydów, które poprzez dyfuzję w przypadku skażenia rozprzestrzeniają się na powierzchni zabijając bakterie i grzyby – do 10 dni. Badanie przeprowadzone przez Instytut Fresenius GmbH według normy ASTM E2180.
  2. Ułatwia czyszczenie powierzchni. Poprzez proces który tworzy stałą fazę żelową na podstawie fazy ciekłej powstaje łatwa w czyszczeniu powierzchnia. Odpowiednia konfiguracja sieci molekularnych zapewnia, że mikroorganizmy, kurz, pot czy białka luźno przylegają do takiej sieci. Dzięki temu mogą zostać usunięte w bardzo łatwy sposób.
  3. Biozgodność. Pełna biozgodność potwierdzona przez laboratorium BSL Bioservice nawet podczas przypadkowego spożycia.
  4. Eliminuje nieprzyjemne zapachy. Bakterie i białka w procesie rozkładu powodują nieprzyjemne zapachy dzięki innowacyjnej formule rozkładu substancji organicznych po zastosowaniu środka Bacoban® DL efekt ten nie występuje.


Sprzęt medyczny klasy A2, opatentowany i certyfikowany CE 0481.

Gotowy do użycia, bezalkoholowy produkt przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, nie zawiera Aldehydów i Fenoli.


Opinie klientów (0)
Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii
Polecamy także